Monday, 26 May 2014

Last month

Täpselt 30 päeva pärast olen kodus tagasi!!!

Seetõttu kiire üle vaade, mis vahepeal juhtunud on. Ei hakka palju teksti kirjutama, panen parem rohkem pilte. Esiteks siis pere käis märtsi lõpus külas, veetsime kolm päeva Chicagos ja kolm päeva Indianapolises. Sain näidata neile oma kooli ja tutvustada hostpere.

 

Pärast seda nädalat oli kahenädalane vaheaeg. Leidisin lõpuks aega, et ära käis siinsetes muuseumites, kuhu olin juba ammu tahtnud minna. Veel käisin Demi Lovato kontserdil ja YFUga Pacersi mängu vaatamas, kus nägin samuti Indianas vahetusaastal olevat Kai-Brithi!!Eesti!!


Pärast vaheaega läksin YFUga east coast tripile nädalaks ajaks, käisime Washingtonis, Philadelphias ja New York'is. Peale minu oli reisil veel kaks eestlast: Birgitti ja Anni-Liis

Panen siia reisi kava, mis meil antud oli.
April 5- Bus ride - meet other students.
April 6  Washington DC tour Smithsonian Museum Italian Dinner

April 7 Washington DC tour – Arlington National Cemetery Buffet Dinner
April 8 Philadelphia , liberty Bell, Independence mall, Rocky Steps, Outlet mall shopping stop. Mall Food Court Dinner
April 9 th Central Park, Times Square, Pizza & Buffet dinner. Broadway Show  (2 buses to Rocky, 1 bus to Jersey Boys)
April 10th  Statue Of Liberty, Wall Street, Lower Manhattan , 9/11 Memorial, BBQ dinner
April 11th Met Museum of Art, 5th Avenue, Top of the Rock, Farewell party
April 12 bus ride – say goodbye to other students.


Arlington National Cemetery


Birgitti :)
Ruben ja Marisa (sakslased)
White House

soomlased, sakslased ja eestlased

Lincoln

Kora ja Rikki (Poola ja Taani)

Times Square    Subway

Brooklyn bridge 
leidsime sõbrad
pulli pepu tõi õnne

Ruben
Statue of Liberty
Central park
Kora ja Rikki

Aprilli lõpus toimus meil koolis Academic Recognition Banquet ehk tunnustati heade hinnetega õpilasi.

Direktor, füsa õps ja ürituse korraldaja
Jõusaali treener
Jack ja Hellen

Mai esimesel nädalal oli prom, mis oli kindlasti väga huvitav kogemus. Kõik tüdrukud panid uhked kleidid selga, tegid soengud ning meigi ja nägid väga ilusad välja. Alguses mindi õhtust sööma ja siis oli kesklinnas ühes uhkes hotellis tantsimine. Läksime sõpradega pärast tantsimist veel bowlingut mängima kleidid seljas ja siis ööbisime kõik ühe tüdruku juures ja vaatasime õudukat. Järgmine päev oli post-prom, mingi terveks päevaks King Islandile, lõbustusparki, sain seal veeta aega Kai-Brithiga, sest nende koolil oli ka see päev post-prom seal!

Jenna


Praegu on meil ilmad vägaväga ilusad ja see nädalavahetus avasid enamus inimesed oma basseinid ehk iga vaba hetk nüüdsest saab veedetud sõpradega basseini ääres päevitades. Meil on veel 1,5 nädalat kooli jäänud ja 13.juunil on lõputseremoonia.
Uskumatu kui kiiresti on see aasta lõpuni jõudnud, tundub nagu oleks alles siia jõudnud ja samas nagu oleksin siin alati elanud, nii palju on selle ajaga toimunud. Ei oska ette kujutada seda hetke kui lahkuma pean, see ei tundu reaalne, et jälle tuleb kõik maha jätta.
Kuu aja pärast olen kodus.. Palju päikest seniseks!!

Musid-kallid :))
K.2 comments:

  1. NIIIII ilus kleit. assa pagan. toredad pildid ka! kas sa valisid hawaii asemel east coasti? teil on vist mingi 5 valikut, kuhu minna? statue of liberty näeb niiii suur välja, kas ta selline ongi? :O :D

    ReplyDelete
  2. Aitähh :) läksin jah east coastile, sest hawaii oleks jube kallis olnud, põhivalikud olid east coast, west coast, hawaii ja florida. Statue of liberty on kohapealt ikka tunduvalt väiksem kui piltidelt, filmidest tundunud on :D

    ReplyDelete